(Најава) ФК Тетекс – Гоблен

Во сабота нашиот омилен фудбалски клуб Тетекс од 16:30 на фудбалското игралиште на спортскиот центар во Тетово го започнува дуелот од второто коло против новајлијата Гоблен од Куманово. Последен пат[…]

Прочитај повеќе …