Пораз од Еуромилк (1-2)

Нашата гордост Тетекс го доживеа вториот пораз во новата сезона од втората Македонска фудбалска лига – Запад, откако во третото коло загуби на фудбалското игралиште на спортскиот центар во Тетово[…]

Прочитај повеќе …