Силна контролка за Тетекс, во недела против Ренова

Нашата гордост Тетекс, паузата во првенството поради настапот на репрезентацијата на Македонија ќе ја искористи да одигра квалитетен пријателски натпревар против прволигашот Ренова. Дуелот ќе се одигра во недела, на[…]

Прочитај повеќе …